top of page

Zasady rezerwacji

Sposoby realizacji rezerwacji:

Bony turystyczny - nasz ośrodek realizuje bony turystyczne.

W CELU REZERWACJI DOMKÓW ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z FORMULARZA PRZYGOTOWANEGO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. JEST TO NAJBARDZIEJ WYGODNA I NAJSZYBSZA FORMA REZERWACJI DOMKÓW W NASZYM OŚRODKU.

ZASADY REZERWACJI POPRZEZ FORMULARZ

 1. Należy przejść do sekcji rezerwacja online i wypełnić formularz.

 2. Po wypełnieniu formularza pojawi się potwierdzenie przekazania informacji do biura ośrodka.

 3. Na wprowadzony w formularz adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem realizacji rezerwacji. Wiadomość zostanie wysłana po kilku minutach. Proszę zapoznać się z treścią tej wiadomości, w której znajduje się opis dalszych kroków dotyczących zakończenia procesu rezerwacji. Jeśli przez przypadek podadzą Państwo nieprawidłowy adres e-mail, wówczas nie otrzymają Państwo wiadomości e-mail z naszego serwisu. Wówczas należy ponownie wypełnić formularz.

 4. Kolejnym krokiem jest uiszczenie zadatku zgodnie z opisem zawartym w wiadomości e-mail. Po zaksięgowaniu zadatku na naszym koncie bankowym otrzymają Państwo wiadomość e-mail z informacją z potwierdzeniem rejestracji opłaty. Taka wiadomość stanowi potwierdzenie dokończenia procesu rezerwacji domków. Wiadomość można zachować (w formie elektronicznej) dla własnych celów (nie jest ona konieczna do weryfikacji po przyjeździe do ośrodka). W sekcji terminarz dla odpowiedniej daty pojawi się wpis odzwierciedlający Państwa rezerwację (numer rezerwacji).

 5. Po przyjeździe do ośrodka należy podać dane osoby rezerwującej w celu identyfikacji rezerwacji.

ZASADY REZERWACJI TELEFONICZNEJ

 1. W celu wykonania rezerwacji przez telefon należy zadzwonić do naszego ośrodka pod numer (+48) 604-669-930. Zostaną Państwo poproszeni o podanie następujących danych:

  • imię i nazwisko,

  • adres korespondencyjny,

  • telefon kontaktowy,

  • adres e-mail,

  • dane dotyczące rezerwowanego domku.

 2. Zostanie Państwu udzielona informacja o kosztach wynajmu i o wysokości zadatku, który należy uiścić w ciągu 3 dni roboczych od daty dokonania rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwacja zostanie anulowana.

 3. Po otrzymaniu zadatku w terminarzu zamieszczonym na naszej stronie pojawi się wpis odzwierciedlający Państwa rezerwację (numer rezerwacji). Na Państwa życzenie możemy wysłać Państwu potwierdzenie wykonania rezerwacji domków w formie elektronicznej.

Dane do wykonania przelewu:

 • adres:

Hanna Krysiak

os. Kazimierza Wielkiego 78

62-200 Gniezno

 • numer konta:

50-1020-5558-1111-1164-0680-0051

 • tytuł przelewu:

"Zadatek - imię i nazwisko, nr telefonu kontaktowego, adres e-mail"

Dane dodatkowe dla przelewów międzynarodowych:

IBAN - PL50102055581111116406800051

SWIFT - BPKOPLPW

BRAK DANYCH OSOBOWYCH I DANYCH KONTAKTOWYCH W TYTULE PRZELEWU NALEŻNOŚCI ZA REZERWACJĘ MOŻE SPOWODOWAĆ PRZEDŁUŻENIE PROCESU IDENTYFIKACJI OSOBY REZERWUJĄCEJ.

WARUNKI OGÓLNE WYNAJMU DOMKÓW

 1. Opłata za wynajem jednego domku jest zróżnicowana w zależności od terminu i od rodzaju domku.

 2. Informacje o kosztach wynajęcia poszczególnych domków dostępne są w sekcji Cennik oraz w sekcji Domki.

 3. Przy rezerwacji wymagane jest uiszczenie zadatku w wysokości 35% całej należności za wynajem. Należy go uiścić w ciągu 3 dni roboczych od daty dokonania rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwacja zostanie anulowana. Po otrzymaniu zadatku w terminarzu zamieszczonym na naszej stronie pojawi się wpis odzwierciedlający Państwa rezerwację (numer rezerwacji).

 4. Jeśli wyrażą Państwo chęć wynajmu domku dla większej liczby osób zapewniamy możliwość dostawienia jednego lub dwóch łóżek, w zależności od ilości dostępnego miejsca w domku. Pobyt każdej dodatkowej osoby (z wyjątkiem dzieci do lat trzech włącznie) wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 35 zł za dobę.

 5. Po przybyciu do ośrodka zapraszamy do bezpośredniego skontaktowania się z administracją ośrodka i wpłacenia reszty należności za wynajem domku. Podczas zameldowania w ośrodku prosimy Państwa o okazanie dowodu osobistego. Wówczas zostaną wydane klucze do wynajętego domku. Są one wydawane od godziny 14:00 pierwszego dnia pobytu. Po zakończeniu pobytu w ośrodku należy należy zdać domek do godziny 10:00.

bottom of page